Loader text
5 500 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - ul. Rydygiera, Zielony Żoliborz (Żoliborz), 4 pokoje w nowoczesnym apartamentowcu

Lokalizacja: ul. Ludwika Rydygiera
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 97 m²
Ilość pokoi: 4
Cena: 5 500 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne mieszkanie czteropokojowe w nowoczesnym apartamentowcu na Zielonym Żoliborzu, przy ul. Ludwika Rydygiera. Dzięki układowi pokoi i swojej wielkości jest idealne dla rodziny z dziećmi.

Do mieszkania wchodzi się przez przedpokój, w którym znajdują się dwie szafy oraz wejście do pierwszej z dwóch łazienek z kabiną prysznicową, pralką w zabudowie i umywalką. Przestronna, kompletnie umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD w zabudowie kuchnia, połączona jest z widnym, dzięki dużym oknom balkonowym salonem o powierzchni ok. 36 m2. W dalszej części znajdują się dwa pokoje z szafami i regałami, sypialnia oraz druga łazienka.

W cenie najmu zawarte jest prawo do korzystania z miejsca parkingowego położonego w garażu podziemnym. Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących, bez zwierząt, na okres sześciu miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejne okresy.

Najemcę obciążają opłaty licznikowe w wysokości ok. 700 zł miesięcznie. Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości 10 000 zł.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl