Loader text
2 500 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Wagonowa, Raków (Włochy) 2 pokoje z ogródkiem

Lokalizacja: ul. Wagonowa
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 54 m²
Ilość pokoi: 2
Cena: 2 500 zł / mies.

Opis nieruchomośći

Do wynajęcia od 1 listopada, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Wagonowej oddanym do użytku w 2018 r.

Mieszkanie znajduje się na terenie nowo powstałego kompleksu składającego się nowoczesnych apartamentowców. Przestrzeń mieszkania została wykonana przy użyciu jakościowych materiałów wykończeniowych.

Centralnym punktem mieszkania jest salon z aneksem kuchennym, a przez przedpokój można wejść do oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną, pralką i WC.

Aneks kuchenny jest umeblowany i wyposażony w fabrycznie nowe meble i urządzenia AGD w zabudowie: płytę elektryczną, piekarnik, zmywarkę oraz lodówkę z zamrażarką. Z salonu jest wyjście do ogródka.

Budynek znajduje się na terenie zamkniętego osiedla z ochroną. W pobliżu budynku jest targowisko przy ulicy Bakalarskiej.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz odbiór śmieci, w wysokości ok. 400 zł miesięcznie (dla 2 osób) do szczegółowego rozliczenia.

Istnieje możliwość wynajęcia miejsca w garażu podziemnym w cenie 250 zł / mies.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Kontakt: IMMOPOLSKA, Rafał Pęk, tel. 606 791 502.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl