Loader text
1 700 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - ul. Targowa, Praga Północ, Nowa kawalarka w zrewitalizowanej kamienicy

Lokalizacja: Targowa
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 33 m²
Ilość pokoi: 1
Cena: 1 700 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia ustawne mieszkanie 1-pokojowe urządzone w standardzie premium, położone w świeżo oddanej do użytku, kompleksowo zrewitalizowanej kamienicy.

Budynek zlokalizowany jest w okolicy skrzyżowania ul. Targowej i Kijowskiej ok. 500 m. od stacji metra Stadion Narodowy, Dworca Wschodniego, licznych linii tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów gastronomicznych, popularne sklepy spożywcze oraz duża galeria handlowa Warszawa Wileńska.

Funkcjonalna kawalerka składa się z dużego pokoju głównego z aneksem kuchennym (ok. 24 m2), przedpokoju i łazienki. Aneks kuchenny posiada zabudowę, w której umieszczono sprzęt AGD i szafki kuchenne. Kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, lodówkę z oddzielnym zamrażalnikiem, piekarnik, zmywarkę i pralkę. W mieszkaniu zainstalowano szafę wnękową.

Łazienka jest wyposażona w WC, umywalkę, a także bezbrodzikowy prysznic oddzielony od pozostałej części pomieszczenia szklaną taflą. Nad umywalką zamontowane zostało lustro ścienne. W łazience, poza oświetleniem sufitowym, jest także lampa wisząca nad umywalką. Obok WC oraz pod umywalką zamontowane zostały szafki łazienkowe z drzwiami.

Kawalerka posiada okna z funkcją uchylania skierowane na ulicę Targową. Mieszkanie posiada ekspozycję południowo-zachodnią.

Do mieszkań doprowadzony jest światłowód Orange, zainstalowano gniazdka antenowe telewizji naziemnej i satelitarnej, system kontroli dostępu z wideo domofonami oraz monitoring.

Najemcę obciążają opłaty za media: prąd, ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę oraz wywóz śmieci, zaliczkowo 260 zł dla jednej osoby. Wymagana miesięczna kaucja gwarancyjna.

Umowa w formie najmu instytucjonalnego, z notarialnym oświadczeniem najemcy o zwrocie lokalu po zakończeniu umowy i zapłacie należności, koszty notarialne ponosi właściciel. Długość umowy co najmniej rok.

Skontaktuj się z nami

Tomasz Lempkowski

Zarządca nieruchomości


T: 538 401 797

E: lempkowski.tomasz@immopolska.pl