Loader text
4 500 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Puławska, Wyścigi (Ursynów), 4 pokojowy apartament tuż przy torze wyścigów konnych “Służewiec”

Lokalizacja: ul. Puławska
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 146 m²
Ilość pokoi: 4
Cena: 4 500 zł / mies.

opis nieruchomości

Do wynajęcia przestronne 4 pokojowe mieszkanie tuż przy torze wyścigów konnych “Służewiec”, o potrójnej zachodnio-północno-wschodniej ekspozycji. Apartment znajduje się na ostatnim piętrze w budynku z windą, z panoramicznym widokiem na starodrzew Wyścigów, bez vis-a-vis.

Przestrzeń mieszkania dzieli się na: duży salon z elektrycznym kominkiem (40 m2) połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, trzy sypialnie, 2 łazienki z WC, pralnię, garderobę oraz hall z dużą szafą wnękową. Do salonu oraz największej sypialni przylegają 2 balkony.

Wyposażenie mieszkania, łazienek i kuchni zapewnia pełen komfort: wanna z hydromasażem, podgrzewana elektrycznie podłoga łazienki, kominek elektryczny sterowany pilotem, pełne AGD z piekarnikiem z funkcją parową, duże balkony od strony zachodniej.

Osiedle znajduje się na terenie zamkniętym z całodobową ochroną na miejscu. W pobliżu budynku jest przystanek autobusowy.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz odbiór śmieci, w wysokości ok. 800 zł miesięcznie w zależności od ilości osób, do szczegółowego rozliczenia.

Istnieje możliwość wynajęcia do dwóch miejsc w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej, każde w cenie 250 zł / mies.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl