Loader text
3 500 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - ul. Jana Kazimierza (Odolany), Wola, 3 nowocześnie wykończone pokoje o wysokim standardzie, 2 miejsca garażowe w cenie

Lokalizacja: ul. Jana Kaziemierza
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 70 m²
Ilość pokoi: 3
Cena: 3 500 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia umeblowane i nowocześnie wykończone, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Jana Kazimierza wraz z dwoma miejscami w garażowymi w cenie.

Centralnym punktem mieszkania o podwójnej południowo-wschodniej ekspozycji jest przestronny przedpokój z dużą szafą garderobianą, prowadzący do wszystkich pomieszczeń. Widny salonu z balkonem i aneksem kuchennym, kanapą, telewizorem oraz regałami z drewnianymi półkami, komponującymi się estetycznie ze ścianą z czerwonych cegieł i dębową podłogą. W aneksie kuchennym wyposażonym w sprzęt AGD w zabudowie: zmywarkę, płytę elektryczną, piekarnik, lodówkę z zamrażalnikiem oraz pralkę, znajduje się drewniany stół z krzesłami. Sypialnia z dużą, otwartą garderobą, łóżkiem i dwiema nocnymi szafkami. Drugi pokój jest nieumeblowany poza małym regałem z półkami, gotowy do zaaranżowania przez najemcę w odpowiadającym mu stylu.

Łazienka z wanną, szklaną osłoną prysznicową oraz deszczownicą posiada dwie umywalki z armaturą o bardzo wysokim standardzie. Oddzielne WC oraz umywalką.

Do dyspozycji mieszkańców jest patio z placem zabaw dla dzieci.

W okolicy znajdują się liczne sklepy osiedlowe oraz punkty gastronomiczne i rekreacyjne.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt domowych.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz odbiór śmieci, w wysokości ok. 400 zł miesięcznie (dla 2 osób) do szczegółowego rozliczenia na podstawie liczników.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Skontaktuj się z nami

Patryk Słowiński

Administrator


T: 796 704 001

E: slowinski.patryk@immopolska.pl