Loader text
2 700 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Bruna, Stary Mokotów (Mokotów), 3 pokoje tuż przy Polach Mokotowskich

Lokalizacja: ul. Bruna
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 60 m²
Ilość pokoi: 3
Cena: 2 700 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 3 pokojowe, bezpośrednio po odświeżeniu, dwustronne mieszkanie w budynku z nową windą przy ul. Bruna, z widokiem na Pole Mokotowskie, tuż przy stacji metra Pole Mokotowskie.

Centralnym punktem mieszkania o podwójnej ekspozycji północno-południowej jest salon z aneksem kuchennym, który wyposażony jest w lodówkę z zamrażalnikiem, zmywarkę, piekarnik oraz płytę gazową. Z salonu roztacza się panoramiczny widok na korony drzew oraz na znaczną część parku Pole Mokotowskie. W przedpokoju znajduje się szafa garderobiana.

Regularny kształt każdej z sypialni pozwala na dowolne zaaranżowanie ich przestrzeni. W jednej z nich znajduje się stała zabudowa stolarska z mnóstwem powierzchni do przechowywania. W drugiej sypialni znajduje się wyjście na zabudowaną loggie.

Do mieszkania przypisana jest piwnica o powierzchni około 4 m2.

Budynek znajduje się na przeciwko parku Pola Mokotowskie. W odległości około 4 minut pieszo znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja metra.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: prąd, ciepłą i zimną wodę, gaz, ogrzewanie oraz odbiór śmieci, w zależności od ilości osób, w wysokości ok. 400 zł miesięcznie (dla 2 osób) do szczegółowego rozliczenia.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Minimalny okres umowy wynosi 12 miesięcy.

Po podpisaniu umowy najmu pobieramy prowizję w wysokości 50 % kwoty czynszu + VAT.

Kontakt: IMMOPOLSKA, Rafał Pęk, tel. 606 791 502.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl