Loader text
2 300 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Targowa (Stara Praga), Praga Północ, 2 oryginalnie urządzone, wysokie pokoje w kamienicy

Lokalizacja: ul. Targowa
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 54 m²
Ilość pokoi: 2
Cena: 2 300 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia widne, wysokie, przestronne i oryginalnie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kamienicy przy ul. Targowej na Starej Pradze. Znajduje się ono na 4. piętrze w budynku bez windy, do którego wchodzi się przez dobrze utrzymane i pełne zieleni podwórze. Bardzo dobra komunikacja z centrum (10 min od Starego Miasta), w bliskim sąsiedztwie znajdują się stacje metra Dworzec Wileński i Stadion, Parki Praski i Skaryszewski, Centrum Handlowe Wileńska, Dworzec Wschodni, Kino Praha, liczne kawiarnie, restauracje i sklepy.

Do mieszkania wchodzi się przez przedpokój z dużym lustrem i drewnianą szafą, prowadzi on do łazienki z wanną i WC, kuchni oraz przejściowego salonu z balkonem a dalej sypialni. W salonie znajduje się rozkładana kanapa i stylowo dobrane meble: fotel, stół z krzesłami ława, komoda, stalowo-szklana gablotka i sekretarzyk.

W sypialni z dużym łóżkiem o szerokości 160 cm jest duża szafa garderobiana, stolik, mała szafka z szufladami i rozkładana szafeczka na biżuterię.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: gaz, prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz wywóz śmieci, w wysokości ok. 400 zł (w założeniu dla 2 osób), do szczegółowego rozliczenia na podstawie liczników. Zwrotna kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Skontaktuj się z nami

Patryk Słowiński

Administrator


T: 796 704 001

E: slowinski.patryk@immopolska.pl