Loader text
2 300 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Solidarności (Muranów/Śródmieście) kawalerka po generalnym remoncie z widokiem na Plac Bankowy

Lokalizacja: al. Solidarności
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 34 m²
Ilość pokoi: 1
Cena: 2 300 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia, po generalnym remoncie przestronna, widna, umeblowana kawalerka z oddzielna kuchnią, z widokiem na plac Bankowym.

Mieszkanie zostało poddane gruntownemu remontowi, gdzie zostały wymienione m. in.: instalacja elektryczna, parkiet został poddany cyklinowaniu i lakierowaniu, wszystkie ściany zostały gruntownie odświeżone i pomalowane. Całe wyposażenie jest fabrycznie nowe.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, z którego wchodzi się do łazienki, oddzielnej kuchni z nowym sprzętem AGD i salonu.

W wydzielonej części kuchennej znajduje się nowa zabudowa stolarska wykonana na zamówienie, w narożu znajduje się część jadalna, tuż przy oknie, mieści się drewniany stół z 4 krzesłami. Kuchnia została wyposażona w fabrycznie nowy sprzęt AGD: lodówka z zamrażalką, zmywarka, piekarnik, płyta elektryczna, pralka, okap.

W salonie, z którego jest wyjście na loggię, znajdują się: nowa rozkładana kanapa, szafa z drzwiami przesuwnymi oraz zabudowa pod  telewizor. W wydzielonej części znajduje się tapicerowane łóżko z materacem, szafka nocna. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, szafka z umywalką oraz szafka wnękowa.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących i bez zwierząt.

Bardzo dobra lokalizacja ze względu na komunikację: w
bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja metra Ratusz-Arsenał, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Najemcę obciążają miesięcznie opłaty zaliczkowe na poczet: prądu, ciepłej i zimnej wody, ogrzewanie oraz odbioru śmieci, w wysokości ok. 300 zł. Kwota podlega rozliczeniu według faktycznemu zużyciu.

Wymagana jest wpłata zwrotnej kaucji gwarancyjnej w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

Umowa zawierana jest na minimum 12 miesięcy.

Jako biuro nieruchomości, w przypadku podpisania umowy najmu, pobieramy prowizję w wysokości 50 % kwoty czynszu + VAT. Jest to opłata jednorazowa.

Kontakt: IMMOPOLSKA, Rafał Pęk, tel. 606 791 502

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl