Loader text
2 000 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Petofiego, Wawrzyszew (Bielany), 3 oddzielne pokoje po remoncie

Lokalizacja: ul. Petofiego 2
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 57 m²
Ilość pokoi: 3
Cena: 2 000 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od 1 kwietnia, częściowo umeblowane mieszkanie trzypokojowe na 12. piętrze budynku z windą, na Bielanach przy ul. Petofiego 2. W okolicy znajdują się malownicze Stawy Brustmana, duże place zabaw dla dzieci i dorosłych oraz liczne punkty rekreacyjne. W pobliżu są również przystanki autobusowe i tramwajowe przy ul Wólczańskiej a do stacji metra Wawrzyszew jest ok. 600 m.

Do mieszkania wchodzi się przez przedpokój połączony z otwartą kuchnią, skąd wchodzi się do małego pokoju (ok. 9 m2), łazienki z wanną oraz oddzielnego WC. Drugi przedpokój prowadzi do salonu (ok. 18 m2) z wyjściem na loggię i pokoju z szafą, komodą i łóżkiem (ok. 10 m2). W obu przedpokojach znajdują się szafy ubraniowe.

Przez swój układ i aranżację mieszkanie nadaje się idealnie dla rodziny z dziećmi lub osób chcących dzielić koszty związane z najmem miedzy sobą. Istniej możliwość usunięcia z mieszkania niektórych mebli.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących. Minimalny okres najmu to 1 rok.

Najemcę obciąża zaliczka na opłaty licznikowe (wodę wraz z odprowadzeniem ścieków, ogrzewanie, prąd, gaz i wywóz śmieci) w wysokości ok. 450 zł miesięcznie, do szczegółowego rozliczenia na podstawie liczników, zaliczka uzależniona jest od liczby osób. Wymagana miesięczna kaucja gwarancyjna.

Skontaktuj się z nami

Patryk Słowiński

Administrator


T: 796 704 001

E: slowinski.patryk@immopolska.pl