Loader text
1 200 000 zł
Sprzedaż

Dom - Okrężna, Sadyba (Mokotów), segment 100 m2 z ogródkiem

Lokalizacja: Okrężna
Transakcja: SPRZEDAŻ
Nieruchomość: dom
Powierzchnia: 100 m²
Ilość pokoi: 4
Cena: 1 200 000 zł

Opis Nieruchomości

Do sprzedania segment z 1964 r. położony w atrakcyjnej części starej Sadyby z zabudową jednorodzinną. Okolica domu charakteryzuje się dużą ilością zieleni i miejsc na spacery, zapewnia dostęp do wszelkich form rekreacji, renomowanych szkół, centrum handlowego. Nowo wyremontowana ul. Powsińska zapewnia dobry dojazd i komunikację z centrum miasta.

Dom został posadowiony na prostokątnej działce 228 m2, jest środkowym segmentem w zespole spójnej architektonicznie zabudowy nieistniejącej już miejscowej spółdzielni. Na tyłach domu jest duży taras oraz przestrzeń na założenie ogrodu. Właścicielowi budynku (własność hipoteczna) przysługuje prawo użytkowania wieczystego do gruntu.

Dom ma trzy poziomy: przyziemie, wysoki parter i piętro. Na parterze znajduje się salon, kuchnia z wydzieloną częścią jadalną oraz WC z umywalką. Z salonu jest wyjście na taras i murowane schody do ogrodu. Na piętrze w obecnej konfiguracji ścian znajdują się trzy sypialnie oraz mały stryszek z pełnowymiarowym oknem. Jest także łazienka z wanną.

W przyziemiu obejmującym pełną powierzchnię zabudowy jest pomieszczenie z niewielkim oknem do dowolnego zagospodarowania oraz niewielki garaż z przylegającym pomieszczeniem warsztatu. Ogrzewanie gazowe. Ze względu na wysokość pomieszczeń przyziemia 194 cm jego powierzchnia nie została wliczona do normatywnej powierzchni domu.

Dom jest w stanie umożliwiającym natychmiastowe zamieszkanie, lecz jego potencjał będzie w pełni wykorzystany po przeprowadzeniu remontu. Doskonałe miejsce na ulokowanie firmy, gabinetu lekarskiego, salonu kosmetycznego, biura, etc.

Skontaktuj się z nami

Rafał Przelaskowski

Pośrednik, zarządca


T: 501 135 765

E: przelaskowski.rafal@immopolska.pl