Loader text
2 500 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Wojska Polskiego (Żoliborz), 2 pokoje w kamienicy

Lokalizacja: al. Wojska Polskiego
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 43 m²
Ilość pokoi: 2
Cena: 2 500 zł / mies.

Opis nieruchomości

Do wynajęcia od 1 maja dwupokojowe mieszkanie, po odświeżeniu na 3 piętrze w kamienicy bez windy przy al. Wojska Polskiego.

Centralnym punktem mieszkania o ekspozycji zachodniej jest salon z którego można wejść do kuchni oraz do sypialni z wydzieloną garderobą. W salonie znajduje się rozkładana kanapa z funkcją spania.

Kuchnia jest wyposażona w meble i urządzenia AGD w zabudowie: płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę z zamrażarką, piekarnik.

Budynek znajduje się wewnątrz osiedla co zapewnia ciszę. W pobliżu budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Mieszkanie znajduje się w dalszej odległości od stacji metra Dworzec Gdański.

Mieszkanie położone jest pomiędzy placami Grunwaldzkim a także Inwalidów.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Najemcę obciążają zaliczkowo opłaty licznikowe za: prąd, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie oraz odbiór śmieci, w zależności od ilości osób, w wysokości ok. 400 zł miesięcznie (dla 2 osób) do szczegółowego rozliczenia.

Wymagana kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu najmu.

W przypadku podpisania umowy najmu przewidziana jest prowizja w wysokości 50 % kwoty czynszu + VAT. Umowa zawierana jest na minimum 12 miesięcy.

Kontakt: IMMOPOLSKA, Rafał Pęk, tel. 606 791 502.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl