Loader text
3 700 zł za miesiąc
Wynajem

Mieszkanie - Przyjaciół (Śródmieście) 2 pokoje z oddzielną kuchnią w kamienicy

Lokalizacja: al. Przyjaciół
Transakcja: WYNAJEM
Nieruchomość: mieszkanie
Powierzchnia: 50 m²
Ilość pokoi: 2
Cena: 3 700 zł / mies.

opis nieruchomości

Do wynajęcia częściowo umeblowane mieszkanie dwupokojowe w historycznej kamienicy z początku XX w. Lokal jest po generalnym remoncie.

Mieszkanie znajduję się na piątym piętrze z windą. Z okien rozpościera się panoramiczny widok na starodrzew. Wysoki sufit (300 cm) oraz przestronny taras dają poczucie przestrzeni i doświetlenia.

Do mieszkania wchodzi się przez hol, z którego można wejść do dwóch niezależnych pokoi, w jednym z nich jest klimatyzacja oraz wyjście na taras.

Duża oddzielna kuchnia z widokiem na podwórko do dyspozycji wyłącznie dla mieszkańców kamienicy. Kuchnia jest w pełni wyposażona w nowoczesny sprzęty AGD, w tym piekarnik i zmywarkę oraz lodówkę.

W przedpokoju jest przestronna szafa garderobiana. Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne.

Poza czynszem najmu najemcę obciążają zaliczkowo opłaty za zużyte świadczenia (woda, centralne ogrzewanie, prąd oraz wywóz odpadów) w wysokości ok. 450 zł miesięcznie. Zaliczka podlega szczegółowemu rozliczeniu licznikowemu.

Wymagana zwrotna kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu.

Właściciel przeznaczył mieszkanie dla osób niepalących.

Minimalny okres umowy wynosi 12 miesięcy. Jako biuro nieruchomości, w przypadku podpisania umowy najmu, pobieramy prowizję w wysokości 50% kwoty czynszu + VAT.

Kontakt: IMMOPOLSKA, Rafał Pęk tel. 606 791 502.

Skontaktuj się z nami

Rafał Pęk

Administrator


T: 606 791 502

E: pek.rafal@immopolska.pl